SUPERBOHATERY

Jedyna taka gra forumowa


#31 15-03-2009 22:56:19

Berni

Użytkownik

Re: Buczek w potrzebie

No robimy coś...?

Panowie Razputinie i Jonku?...

Żyjeta?

:C


Ksywa: Karol Okrasa                           Siła: 5            Wykonane zadania: 2/3
Przykrywka: Nekromanta                     Spryt: 3         Itemy: brak
Kryjówka: Garnek, Zlew, Pod Stołem    Seksapil: 5     Zabici/Ostro pobici: 13
HP: 60%                                            Punkty: 1        Punkty wydane: 0

Offline

 

#32 16-03-2009 06:49:40

Seelkadoom

Wyrocznia

Re: Buczek w potrzebie

-"stój!"
-"A ty se siednij!"

No to sobie siedłem, i już mi się wstawać nie chce...


Ksywa: Razputin                          Siła: 8       Wykonane zadania: 2/2
Przykrywka: Uczeń w gimnazjum. Spryt:4      Itemy: Kastet Strzelba (/10) Plan Luciejowa Instrukcja obsługi worka, Aspiryna (+10%) Widły Pałka
Kryjówka: Krypta na Cmentarzu   Seksapil:8  Ofiary: 4
HP:100%                                      Punkty: 0   Punkty wydane: 3            Za Buczek!!

Offline

 

#33 16-03-2009 06:58:06

Miklosher

Użytkownik

Re: Buczek w potrzebie

Tańczę Makarenę...


Ksywa: Jonek ze Wsi                        Siła: 10          Wykonane zadania: 5/6
Przykrywka: Hodowca Ziemniaków    Spryt:2          Itemy: Siekiera, Bawół, chusteczka,
Kryjówka: Chałupa po pradziadku      Seksapil:1     Zabici/Ostro pobici: 30
HP:100%                                         Punkty: 10      Punkty wydane: 0

Offline

 

#34 16-03-2009 16:31:40

Berni

Użytkownik

Re: Buczek w potrzebie

PAUSE!!!11
Uważam, że nic z tego questa nam nie wyszło. Był za skomplikowany, a Haello nie poradził sobie z jego prowadzeniem. Nam też nie szło, bo za dużo do ogarnięcia rzeczy.

Widzę taki fajny napis RESTART, może klikniemy?

REZUME!!!11


Ksywa: Karol Okrasa                           Siła: 5            Wykonane zadania: 2/3
Przykrywka: Nekromanta                     Spryt: 3         Itemy: brak
Kryjówka: Garnek, Zlew, Pod Stołem    Seksapil: 5     Zabici/Ostro pobici: 13
HP: 60%                                            Punkty: 1        Punkty wydane: 0

Offline

 

#35 16-03-2009 18:36:56

Seelkadoom

Wyrocznia

Re: Buczek w potrzebie

EeEeeee.... Ja bym sobie teraz zatańczył makarenę z jonkiem, i wcale nie chce mi się klikaż żadnego restartu.


Ksywa: Razputin                          Siła: 8       Wykonane zadania: 2/2
Przykrywka: Uczeń w gimnazjum. Spryt:4      Itemy: Kastet Strzelba (/10) Plan Luciejowa Instrukcja obsługi worka, Aspiryna (+10%) Widły Pałka
Kryjówka: Krypta na Cmentarzu   Seksapil:8  Ofiary: 4
HP:100%                                      Punkty: 0   Punkty wydane: 3            Za Buczek!!

Offline

 

#36 17-03-2009 06:48:37

Miklosher

Użytkownik

Re: Buczek w potrzebie

Wołam do Okrasy żeby się dołączył...


Ksywa: Jonek ze Wsi                        Siła: 10          Wykonane zadania: 5/6
Przykrywka: Hodowca Ziemniaków    Spryt:2          Itemy: Siekiera, Bawół, chusteczka,
Kryjówka: Chałupa po pradziadku      Seksapil:1     Zabici/Ostro pobici: 30
HP:100%                                         Punkty: 10      Punkty wydane: 0

Offline

 

#37 17-03-2009 14:19:33

Haello

Wyrocznia

Re: Buczek w potrzebie

Głos z waszych prawych butów...

Wójt napisał:

To koniec panowie! To już nasz koniec :C....

Głos się urywa i nastają ciemności. Zbiry Ciaputy was uwięzili w jakieś ruderze i was torturują. Tak to jest niestety....Ciaputa obejmuje władzę i utworzył obóz koncentracyjny dla Superbohatery'ów i ich wspierających ludzi. Każe płacić więcej za chleb i wódkę. Zmusił ludzi do likwidacji swych interesów, albo podporządkowanie ich nowemu wójtowi. To koniec I edycji....smutny koniec...

<Jonek, Okrasa, Razputin, Bawół i inne Superbohatery zgineli torturowani 10 dni i 10 nocy w obozie znajdującym się w dawnej gorzelni w Brodni Dolnej.>


Kazimierz Amol Trzepatrzewicki: Emerytowany superbohater.

Offline

 

#38 20-03-2009 18:38:17

Berni

Użytkownik

Re: Buczek w potrzebie

Ale koniec... Nikt się takieo nie spodziewał. :3 Przynajmniej niespodziewany, choć smutny.


Ksywa: Karol Okrasa                           Siła: 5            Wykonane zadania: 2/3
Przykrywka: Nekromanta                     Spryt: 3         Itemy: brak
Kryjówka: Garnek, Zlew, Pod Stołem    Seksapil: 5     Zabici/Ostro pobici: 13
HP: 60%                                            Punkty: 1        Punkty wydane: 0

Offline

 

#39 20-03-2009 20:15:42

Miklosher

Użytkownik

Re: Buczek w potrzebie

Można by stworzyć piękną powieść na podstawie tej przygody...


Ksywa: Jonek ze Wsi                        Siła: 10          Wykonane zadania: 5/6
Przykrywka: Hodowca Ziemniaków    Spryt:2          Itemy: Siekiera, Bawół, chusteczka,
Kryjówka: Chałupa po pradziadku      Seksapil:1     Zabici/Ostro pobici: 30
HP:100%                                         Punkty: 10      Punkty wydane: 0

Offline

 
Copyright by Studio Stajnia Gier®, Haello 2009

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plDąbki hotele