SUPERBOHATERY

Jedyna taka gra forumowa


#1 11-01-2009 20:03:48

Haello

Wyrocznia

Nowa Wyrocznia

Po długim zastanowieniu podjąłem decyzje.

Seelkadoom zostaję wyrocznią



1.Jest narazie na okres testowy. Będzie on trwać miesiąc.
2.Jego gra (mimo mojego sprzeciwu) zostaje zachowana. Oczywiście nie może wymyślać zadań dla siebie. On nie będzie wiedział o questach dla siebie (wszystko wymyślam na poczekaniu).
3.Zamierzam też wprowadzić "kadencję". Jedna kadencja ma trwać pół roku.


Kazimierz Amol Trzepatrzewicki: Emerytowany superbohater.

Offline

 

#2 11-01-2009 21:11:40

Miklosher

Użytkownik

Re: Nowa Wyrocznia

Proponuje żeby pod koniec miesiąca urządzić głosowanie ,,czy podobała ci się nowa wyrocznia" i jeżeli większość głosów byłaby na tak to Seel dostawał by kilka pkt.


Ksywa: Jonek ze Wsi                        Siła: 10          Wykonane zadania: 5/6
Przykrywka: Hodowca Ziemniaków    Spryt:2          Itemy: Siekiera, Bawół, chusteczka,
Kryjówka: Chałupa po pradziadku      Seksapil:1     Zabici/Ostro pobici: 30
HP:100%                                         Punkty: 10      Punkty wydane: 0

Offline

 

#3 15-01-2009 23:36:37

Berni

Użytkownik

Re: Nowa Wyrocznia

Zgadzam się na to, żeby Seel se powyrocznił... ALE W ŻADNYM WYPADKU JEG GRA NIE POWINNA ZOSTAĆ KONTYNUOWANA!!!!!!111111111 ZAWIESIĆ JĄ NA OKRES PRÓBNY!!!111111111

I WKURZA MNIE TEŻ TO, ŻE HAELLO ZACZĄŁ SWOJĄ GRĘ!!!!!!!111111111111 SZCZYT GŁUPOTY!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111111


Ksywa: Karol Okrasa                           Siła: 5            Wykonane zadania: 2/3
Przykrywka: Nekromanta                     Spryt: 3         Itemy: brak
Kryjówka: Garnek, Zlew, Pod Stołem    Seksapil: 5     Zabici/Ostro pobici: 13
HP: 60%                                            Punkty: 1        Punkty wydane: 0

Offline

 

#4 16-01-2009 13:34:39

Haello

Wyrocznia

Re: Nowa Wyrocznia

Dobra kończę już, ale chciałem zobaczyć jak się gra. McO też przecież musiał zagrać w ZZ czy EE2 że y znaleść bugi.

Już kasuję swoją i (być może) zamknę Seela , choć bardzo mu na niej zależało (początkowo nie chciałem tego) i otworzę ją dopiero gdy znajdzie się nowa wyrocznia.


Kazimierz Amol Trzepatrzewicki: Emerytowany superbohater.

Offline

 

#5 16-01-2009 15:50:56

Berni

Użytkownik

Re: Nowa Wyrocznia

No przecież to oczywiste, że Emcek zagrał we wszystkie swoje gry. To chyba jasne. Wszyscy by tak zrobili.

W każdym razie robisz, tak jak chcę, ale bo to właśnie głupio by było, gdyby np. admini gry w plemionach grali w tę grę i se zrobili plemię "Admini", nie?

Dobra starczy tej gadaniny.


Ksywa: Karol Okrasa                           Siła: 5            Wykonane zadania: 2/3
Przykrywka: Nekromanta                     Spryt: 3         Itemy: brak
Kryjówka: Garnek, Zlew, Pod Stołem    Seksapil: 5     Zabici/Ostro pobici: 13
HP: 60%                                            Punkty: 1        Punkty wydane: 0

Offline

 
Copyright by Studio Stajnia Gier®, Haello 2009

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plszynszyl cena samochody